YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Neden Tacirler Online

Gün içi BIST işlemleri için, geri satış yapmak veya takas günü nakit borcunu yatırmak kaydıyla, mevzuat ve prosedürlerimiz dahilinde, VİOP’taki varlıklarınızın haricindeki toplam varlıklarınızın 4 katına kadar ilave alım imkanı veriyoruz.
Dinamik tek bir ekranda, aynı anda birden fazla pay senedinde alış/satış emri verebiliyor, emirlerinizin durumunu, anlık portföy ve işlem limitlerinizi takip edebiliyorsunuz.
Birçok pay senedinde çok sayıda emir veriyorsanız, bekleyen emirlerinizde tekil ve çoklu emir iptali veya hızlı emir değişikliği yapmanızı sağlamak üzere, Tacirler Online ile etkin bir sıralama ve filtreleme yapabilirsiniz.
Tanımlanan limitiniz dahilinde, kapsamlı olarak belirlenmiş pay senetlerinden oluşan listede yer alan bir veya daha çok sayıda pay senedinde kolayca açığa satış yapabilirsiniz.
Aynı hissede ve farklı hissede, alış-satış, alış-alış, satış-satış, satış-alış şeklinde koşullu emirler iletilebilirsiniz. Ayrıca, sınırsız sayıda birbirine bağlı zincir emirler yaratılabilir ve herhangi sıradaki bir koşullu emrinizi kolayca iptal edilebilirsiniz.
Diğer işlemlerinizle beraber takip edebilecek şekilde, pay senedi emir iletim panellerini kullanarak kurumumuzca belirlenen varantlarda emir iletebilirsiniz.
Düzenli ödeme ve gönderilerinize ilişkin EFT ve havale işlemlerinizi, önceki gönderilerinize ilişkin oluşturduğunuz kayıtlı listeleri kullanarak çok hızlı bir şekilde verebilirsiniz.
Tacirler Online üzerinden üçüncü kişilere göndereceğiniz EFT/havale işlemlerinde sizden telefon ile teyit alınmadığı sürece para transferiniz gerçekleştirilmez.
Tacirler Online ile halka arzlara, ilave bir form doldurmaya gerek kalmadan talepte bulunabilirsiniz.
Tacirler Online ile Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.’nin kurucusu ve yöneticisi olduğu yatırım fonları dahil, önde gelen yatırım kuruluşlarının TEFAS sisteminde yer alan bütün yatırım fonlarına yatırım yapabilirsiniz.
Tacirler Online, GlobalSign SSL Sertifikası ile size maksimum güvenlik sunar. Web sitelerini titizlikle sertifikalandıran GlobalSign tarafından verilen Site Onayı, telif hakkı ile korunmaktadır ve GlobalSign'ın önceden izni olmadan herhangi bir biçimde kopyalanamaz. SSL Sertifikaları ve çevrimiçi güvenlik ile ilgili her hangi bir sorunuz olduğunda veya sahte site onayından şüphelendiğinizde http://www.globalsign.com üzerinden GlobalSign’a ulaşabilirsiniz.
Tecrübeli ve konularında uzman ekibimiz piyasalardaki gelişmeleri anında yorumlayarak yatırım kararlarınızı almanızı kolaylaştırmaktadır. Yatırımcılarımız analiz, haber, bülten, rapor ve tüm canlı yorumları www.tacirler.com.tr ile www.analizportali.com adreslerimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilmektedirler.
Hesap Aç
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.

© 2020 Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş